Vozidlá špeciálne na objednávku

Irydium® chápe, že každý zákazník má svoje vlastné a jedinečné potreby pri kúpe nového automobilu. Populárne modely sú síce ľahko dostupné, no však mi vieme, že naši klienti často hľadajú aj modely s niečím výnimočným, čo už nebýva tak ľahké.  Preto Vám ponúkame naše exkluzívne služby “Nové auta na zvláštne prianie“

Špecializujeme sa na získavanie a dodávanie jedinečných, vzácnych vozidiel, ktoré sú prispôsobené vašim špecifickým preferenciám. Či už hľadáte nové auto s konkrétnou výbavou, ťažko dostupný model alebo vozidlo so špecifikáciami bez ktorej si auto neviete predstaviť – Irydium Slovensko je odpoveďou! Našim cieľom je zaistiť tak vašu spokojnosť aby ste u svojho automobilu nemuseli robiť kompromisy aj keď v tejto chvíli aktuálna ponuka trhu nevie splniť Vaše požiadavky

S našou službou si môžete svoj voz navrhnúť aj do najmenších detailov. Vychádzame v ústrety všetkým Vaším potrebám vo výbere typu motora, výbavy, farby, modelu a značky vášho vozidla. Jediné čo je potrebné urobiť je zaslať nám požiadavku na chcenú konfiguráciu, poprípade viete použiť niektoré s online konfigurátorov na webových stránkach výrobcov automobilov. Na základe Vašich informácií Vám pripravíme cenovú ponuku pre Váš nový vysnívaný automobil. 

Naše dôveryhodná sieť dodávateľov zahrňuje autorizovaných predajcov áut v trhoch krajinách strednej a východnej Európy (CEE), ktoré nám zabezpečujú vhodnú ponuku pre Vás s najvýhodnejšou dostupnou cenou. Jediné čo je potrebné brať na vedomie je, doba výroby Vašeho nového automobilu, ktorá závisí od harmonogramu výrobcu. 

V Irydium® sme odhodlaní Vám pomôcť k nájdeniu Vašeho perfektného nového auta, ktoré bude presne odpovedať Vašim snom. Žiadna požiadavka pre nás nie je príliš náročná. Kontaktujte nás ešte dnes a tešte sa novému autu podľa Vašich prianí, ušitého presne na mieru. 

Projekt strony internetowej Agencja Interaktywna dogo.pl