O nás

Je to už 10 rokov, čo sa pár ľudí s rôznymi záujmami a povahami dala do hromady a spolu vytvorila spoločnosť Irydium®.Navzdor tomu, že náš tím, tak ako naša oblasť pôsobenia sa neustále mení a rozrastá, naše ciele zostávajú stále rovnaké – poskytovať našim klientom len tie najkvalitnejšie služby a to s úsmevom na perách.

Irydium® je predajcom automobilov na medzinárodnej úrovni. Už 10 rokov od nás každý týždeň odchádza ju motorové vozidlá do firiem po celej Európy. Našou prioritou je profesionalita a kvalita poskytovaných služieb, čo motivuje našich klientov k udržiavaniu dlhodobej spolupráci.

Či zakúpite jedno motorové vozidlo alebo s nami plánujete zaplniť Váš celý vozový park, pre nás je najdôležitejšie aby ste vedeli že mate dôveryhodného partnera a to v každej situácii.Prečo by ste mali využívať naše služby?


Rozsiahlé skúsenosti získané rokmi na domácom a zahraničnom trhu nám umožnujú vybrať tie najlepšie riešenia a podelit sa o ne s našími klientmi.

Naša práca a ponuka v užšiom slova zmysle vďaka forme obsluhy klientov je našou konkurenčnou výhodou na trhu.

Uvedomujeme si, že zakázky, ktoré realizujeme majú vysokú finančnú hodnotu, preto ku každej spolupráci pristupujeme individuálne a prispôsobujeme sa potrebám klienta.

Povedať, že naša práce je našou vášňou je otrepaná fráza. ANO! Naberá to nový lesk a nový význam vďaka vášni ktorú do toho vkladáme. Veríme, že to tak vnímajú aj naši klienti.
V čom vynikame?


Sme spoločnosť s medzinárodným charakterom a nielen po obchodnej ale aj po personálnej stránke. Tento jedninečný koncept vytvoril efektívnu kultúrny základ spoločnosti, ktorá na premieta to najlepšie do charakteru práce.

So stabilným, neustále sa rozširujúcim tímom zamestnancov sme otvorení nielen novému pohľadu na podnikanie, tak aj novým trhom či možnosti spolupráce.

Vďaka práci nášho tímu sme obsadili 1.miesto v 23. ročníku Gazely Byznysu 2022 V Lubunskom vojvodstve. Rebríček, ktorý organizuje hospodársky magazín Puls Biznesu spoločne s Coface, je založený na finančných výsledkoch a združuje najdynamickejšie a najtransparentnejšie poľské podniky zo sektoru malých a stredných podnikov.

Jednou z našich najväčších síl je inovácia a otvorenosť voči novému a nepoznanému, vďaka čomu sa naša spoločnosť neustále rozvíja.

Pozývame Vás, aby ste našu spoločnosť poznali bližšie a uistili sa, že tím ktorý sa postará o Vaše potreby, budeme práve my, vďaka čomu len získate.

Projekt strony internetowej Agencja Interaktywna dogo.pl